SSS

/
SSS

“Eva Life Halı” dijital baskılı dekoratif halı üretiminde 3500 m2 kapalı üretim tesisi ile Asya ve Avrupa başta olmak üzere Afrika ve Amerika kıtalarını kapsayan halı ürün tasarımı ve ihracatı konusunda tecrübeye sahiptir.

Fabrikamız İstanbul Havalimanı’na çok yakın, yaklaşık 15 dk.
araba ile Bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz!

Seri üretimden önce numuneler yapıp test edeceğiz, Numune onaylandıktan sonra seri üretime başlayacağız, %100 Yapıyor
üretim sırasında muayene ve daha sonra rastgele muayene.

20 yıldan fazla bir süredir ihracat yaptık. Size adım adım rehberlik edeceğiz ve sizin için olası tüm maliyetleri hesaplamanıza yardımcı olacağız. Nakliye aracımız ayrıca liman tarafınızda size ısrar edecektir.

Renkler hakkında hiçbir fikriniz yoksa, profesyonel tasarım ekibimiz onay için en uygun rengi önerecektir.

EVA LIFE CARPETS, çoğu büyük şehre doğrudan ihracat yapma deneyimine sahiptir. Kendi nakliye şirketimizi sağlayabilir ve limanınız için iyi hizmet ve rekabetçi fiyatı olan en iyisini seçebiliriz. Ya da atadığınız nakliye aracını da kullanabiliriz.

Farklı modeller bir kapta karıştırılabilir, ancak her modelin miktarı minimum sipariş miktarından az olmamalıdır. Her ürün için minimum sipariş miktarı farklıdır, bu nedenle ilgilendiğiniz ürünün detay sayfasına bakmanız tavsiye edilir. Daha fazla açıklamaya ihtiyacınız olursa, bana ürün bağlantısını gönderin, mümkün olan en kısa sürede cevap vereceğim.

Kalite bir önceliktir. Kalite kontrolüne çok dikkat ediyoruz. Her ürün, sevkiyat için paketlenmeden önce tamamen monte edilecek ve dikkatlice test edilecektir.

Uluslararası nakliye için, ürün miktarına ve teslimat adresine bağlıdır. Spesifik bir tahmin için, lütfen en uygun maliyetli seçeneği sunabilmem için bu ayrıntıları sağlayın.

Evet. Özel özelleştirme gereksinimlerini bana bildirin, mümkün olan en kısa sürede size geri döneceğim.

Kör nakliye hizmeti sunuyoruz. Başka bir deyişle, tedarikçi ile ilgili fiyat veya herhangi bir pazarlama materyali pakete dahil edilmeyecektir.

Örneklerle ilgili politikamız:
1-Kargo Alıcıya Ait Olduğunda Ücretsizdir.
2-Kargo süresi Sipariş Miktarınıza bağlı olarak, 3 İş günü içinde Stoktaki numuneleri göndereceğiz.

Genellikle bir başlangıç ​​bakiyesi ödersiniz. Kalan tutar, ürünler sevk edildiğinde ödenir.

Shopping Cart0

Sepet