TurkishEnglishGermanRussianArabicChinese (Simplified)

Hakkımızda

TurkishEnglishGermanRussianArabicChinese (Simplified)

1997 yılında halı sektörüne merhaba diyen,

Türkiye’nin en önemli markalarından farklı alanlarında üst düzey yöneticilik yaparak ve sektörde önemli faaliyetler uygulayarak kazanılan bilgi, birikim ve tecrübemizi kendi markamız EVA LİFE HALI ile birleştirerek daha uzun yıllar hizmet etmeyi hedefleyen düşünce yapısıyla ticarete başlamıştır.

Kaliteli ürün, kaliteli hizmeti ve özgün tasarımı ile gelenekselliğin yanında yeniliklere açık olan EVA LİFE HALI kendine özgü çizgisi ve kullandığı farklı renk seçenekleriyle yenilikçi ve sıra dışı bir marka olarak sektörde iddialı bir şekilde yerini almıştır.

İş ahlakı, özveri ve disiplini kendisine kılavuz edinen EVA LİFE HALI, ürünlerini yer döşemesinin ötesinde dekorasyon aracı olarak görmekte ve kendi bünyesinde bulundurduğu tasarım ekibi ile eşsiz desenleri modern baskı teknikleri ile kumaşlara işleyerek mükemmel kaymaz tabanlı halılarımızı sizlerin beğenisine sunmaktadır.

EVA LİFE HALI, kalite ve tüketici memnuniyetini ön planda tutarak kısa zamanda istikrarlı ve kalıcı bir yükle yükselişi yaşamayı arzu ederek muhteşem ürünlerini tüketicilerle buluşturmaktadır.